• Kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej

  Oferujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne dla Twojego samochodu Kosmetyka auta w naszej firmie czyli PERFEKT to nie zwykłe czyszczenie i mycie jak w popularnych myjniach. To szczegółowa wręcz drobiazgowa praca nad każdym widocznym elementem auta a także bagażnikiem i wnętrzem.
 • PERFEKT EŁK - 504-831-322

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawe oferty specjalne, dzięki którym mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnych zniżek
 • PERFEKT EŁK - 504-831-322

  Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe na terenie miasta Ełk i okolic.Świadczymy usługi zarówno dla biur, przedsiębiorstw jak i Klientów indywidualnych.
 • 1
 • 2
 • 3

Cennik auto

Cennik podzieliliśmy na specjalne pakiety żeby ułatwić Państwu wybór :

 

Pakiety

Cena

auto typu sedan

Cena

auto tupu kombi

Cena

auto typu SUV,VAN

 MINI

 

Odkurzanie auta, pranie foteli, tylnej kanapy, boków drzwi

 

 

240 zł

 

 

250 zł

 

 

260 zł

       

PRESTIGE

 

Odkurzanie auta, pranie foteli, tylnej kanapy, podłogi, bagażnika, dywaników, sufitu, boków drzwi, czyszczenie kokpitu, plastików i szczelin, mycie szyb

 320 zł  340 zł 390 zł

PRZED ZIMĄ

Pakiet , który przygotuje twoje auto do zimy.

Mycie, pranie foteli, tylnej kanapy i bagażnika, czyszczenie felg, woskowanie samochodu, sprzątanie wnętrza, konserwacja dywaników i plastików, pokrycie szyb i reflektorów nanotechnologią, zabezpieczenie uszczelek i impregnacja opon.

 420 zł  480 zł  500 zł

 NA WIOSNĘ

 

Mycie, czyszczenie felg, pranie foteli, tylnej kanapy, bagażnika, woskowanie samochodu, sprzątanie wnętrza, konserwacja dywaników i plastików, pokrycie szyb i reflektorów nanotechnologią.

 420 zł  480 zł  500

NA SPRZEDAŻ

 

Mycie, czyszczenie felg, woskowanie samochodu, sprzątanie wnętrza, pranie foteli kanapy, bagażnika podłogi i podsufitki, konserwacja dywaników i plastików, pokrycie szyb i reflektorów nanotechnologią, czyszczenie foteli, podsufitki, bagażnika i podłogi.

 450 zł  520 zł  580 zł

Jak wygląda proces prania Państwa samochodu można zapoznać się w sekcji :OFERTA

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa ofertę

sprzątania mieszkań, domów i biur